تبلیغات
عكس - حوراء دختر باکره دلربای طناز عشوه گر خوشگل زیبا سیاه چشم با سینه زیبا و برجسته و بوسه
عكس                        
akhabarcinema aksmazhabi aksvarzeshi abu-ghraib simatehran aksrecord khabarkhas aroosiaks akshayam picturekar iranmedicine mediranian mednote medlearning medanswer jala sms fal topnews akhbarحوراء دختر باکره دلربای طناز عشوه گر خوشگل زیبا سیاه چشم با سینه زیبا و برجسته و بوسه

حور جمع حوراء است و حوراء به دخترجوان و باکره و سفید و بسیار زیبا و سیاه چشم گفته می شود. این دختران دارای چشمانی درشت و گشاده همانند آهوی مستان می باشند و آدمی را به سوی خویش می كشانند. این چشمان درشت و گشاده كه دورش را حلقه ای بسیار روشن از سفیدی فرا گرفته است، جاذبه بسیاری دارد و آدمی را محو خویش می سازد. از این رو شخص، پیش از دیدن بخش های دیگر بدن وی، محو چشم هایش می‌شود. لذا این زنان بهشتی و زیبا را به چشم ایشان نام گذاری كرده‌اند كه بر دیگر اندام های این دختران غلبه و چیرگی دارد. این دختران دارای پستانهای بسیار زیبا که گرد و تازه رسیده و کمی برآمده اند می باشند.

قرآن:
(برای پرهیزگاران)، دخترانی بسیار جوان و هم سنّ و سال و جامهایی لبریز و پیاپی (از شراب طهور). (سوره نبأ، آیه 33)

(بهشتیان) همسرانی از حورالعین (سیاه چشم و بسیار زیبا) دارند همچون مروارید در صدف پنهان. اینها پادشی است که در برابر اعمال که انجام می دادند. (سوره واقعه آیه 22)

نزد بهشتیان همسرانی زیباچشم است که جز به شوهران خود عشق نمی ورزند، گویی (از لطافت و سفیدی) همچون تخم مرغهایی هستند که (در زیر بال و پر مرغ) پنهان مانده (و دست انسانی هرگز آنرا لمس نکرده است ونزدیکی نکرده است). (سوره صافات،آیه 48)

این زنان بهشتی كه هرگز عادت ماهانه نمی شوند زنانی هستند كه به متقین داده می شوند. (دخان آیه 15 تا 45 و طور آیه 71 تا 02)

این دختران در سفیدی و درخشندگی هم چون تخم شترمرغ زیر پر می باشند. (صافات آیات 84 و 94 و نیز مجمع البیان ج 7 و 8 ص 296)

دختری كه در صفا و طراوت و شادابی همانند مروارید نهفته در صدف هستند (واقعه آیات 22 و 32) و در جذابیت و زیبایی چون یاقوت و مرجان می باشند. (الرحمن آیه 65 و 85)

حوریان بهشتی دارای اخلاق و سیرتی نیكو هستند (الرحمن آیات07و 27) و صورت زیبا و اخلاق نیك ایشان به گونه ای است كه جن و انس از هم نشینی ایشان خسته نمی شوند (همان)

همه حوریان بهشتی دارای بدن های سفید و دلربایی هستند (صافات آیات 84و 94 و نیز دخان آیه45و طور آیه04 و واقعه آیه22) با این همه حوری های بهشتی دوشیزه همیشگی هستند و این دوشیزه بودن هرگز زایل نمی شود. (الرحمن آیه65 و نیز27و 47و واقعه آیات43 تا 63)

زنان حوری بهشتی، زنان پاك دامن و عفیف و با حیا هستند، از این رو همواره در خیام های خویش پنهان و مستور هستند و دیگران آنان را نمی بینند. (الرحمن آیه65و 27و 47)

این زنان، نورس و نار پستان هستند و شماری از ایشان همسر یك مرد بهشتی می‌شوند. از این رو در آیه11 «كواعب اترابا» از دختران نورسیده همسن و سال سخن گفته شده است. (نبا آیه33)

اوج زیبایی حوریان درچشمان افسون گر آنان است لذا خداوند ایشان را به زیبایی چشمانشان ستوده و نامگذاری كرده است. (صافات آیه84 و 94 و آیات دیگر)

خماری در چشمان ایشان به گونه ای است كه مردان را به سوی خویش می كشاند و چون آهن ربا مجذوب خود می‌سازد و این در حالی است كه از نگاه بیگانگان مصون هستند و تنها برای شوهران خویش عشوه و دلربایی می كنند. (الرحمن آیه65) این دختران شیفته شوهران خود هستند و تنها به او دلبسته هستند. (آیه65 سوره الرحمن و نیز 43 تا 73 سوره واقعه)

طنازی و عشوه گری كار ایشان است و دمی از این هنر دست برنمی‌دارند و چنان دلبری و دلربایی می‌كنند كه شوهرانشان را دور خویش چون پروانه نگه می‌دارند و آرامش خاصی به آنان می‌بخشند. (واقعه آیه43و 73)

با همه عشوه گری و طنازی و جذابیت های جنسی، زنانی عفیف و چشم پاك هستند و هرگز به بیگانه توجه نكرده و بدان نگاه نمی‌كنند. (الرحمن آیه 65و 27 و 47 و نیز واقعه آیه 22و 32)

در كام دهی به همسرانشان یگانه دهر و یكتای عشق بازی هستند و در این میان گوی سبقت را از همه رقیبان عالم ربوده‌اند، از این رو همسران خود را به خیام خویش می‌كشند و كام دهی به همسران را دمی فرو نمی‌گذارند و همواره در جذب و جلب آنان تلاش می‌كنند. (الرحمن آیه27)

پیامبراکرم(ص):
همانا بهشتیان به چیزی بیشتراز نکاح اشتها ندارند و لذت نمی‌برند. (کتاب لثالی، ص 503)

بهترین چیزهایی که مردم در دنیا و آخرت از آنها لذّت می‌برند، لذت آمیزش و بهره برداری از زنان می‌باشد. (کتاب وسائل، جلد14، ص 468)

(دربهشت)توان بدنی انسان درکامیابی از زنان به اندازه صد نفر می گردد. کتاب کنزالعمال، جلد14، ص 468

حوری از خیمه خود بیرون آید و روی به تخت مؤمن بخرامد و چون به نزد مؤمن می آید با پانصد سال ازسالهای دنیا همدیگر را بوسه زنند که برای هیچ کدامشان ، خستگی و ملال حاصل نمی گردد.

هرمؤمنی را هفتاد زوجه از حوران می دهند و چهار زن از آدمیان، که ساعتی با حوریّه صحبت می‌دارد و ساعتی با زن دنیا و ساعتی باخود خلوت می کند و بر کُرسیها تکیه زده‌اند و بایکدیگر صحبت می‌دارند. (بحارالانوار،ج 8، ص 157، ح 98)

بیشتر نهر های بهشتی از نهر کوثر است که در کناره آن دختران نار پستان (مانند گیاه) می‌رویند.

در بهشت نهری وجود دارد که در دو طرفش دختران باكره سفید روی و سفید پوش نشسته‌اند و مشغول تغنی (آواز خواندن) هستند. (بحارالانوار،ج۸،ص۱۹۶)

دوشیزگان با چنان صدایی می خوانند که خلایق تا کنون چنین صدایی را نشنیده‌اند و این نعمت، بالاترین نعمات بهشتی است این دوشیزگان به تسبیح (ذکر صفات الهی) تغنی میکنند. (بحارالانوارص۱۲۷)

حضرت علی(ع):
هریک ازآن حوریان، هفتاد حلّه پوشیده اند و سفیدی ساق ایشان از زیر هفتاد حلّه معلوم است. از جماع با هر یک ازآن حوریان لذّت صد مرد را می یابد که هریک چهل سال خواهش مجامعت و آمیزش داشته باشند و برایشان میسّر نشده باشد. (بحارالانوار،ج 8، ح 205)

پس آن مؤمن با قوّت صد جوان با آن حوری جماع و آمیزش کند و یک آغوش با او هفتاد سال طول می کشد. مؤمن متحیّر می باشد که نظر به کدام اندام حوری بکند، بر روی او یا بر پشت او یا بر ساق او، بر هر اندام او که نگاه می کند از شدّت نور و صفا، روی خود را درآن مشاهده می نماید. پس دراین حال زن دیگری بر او مشرف میگردد که خوشروتر و خوشبویتر از اوّلی است. (بحارالانوار،ج 8، ح 205)

هیچ مؤمنی داخل بهشت نمی شود مگر آنکه خداوند غنیّ ، پانصد حوری به او عطا می‌فرماید که با هر حوری هفتاد غلام وهفتاد کنیز نیز می‌باشد که هریک مانند لؤلؤ منثور و لؤلؤ مکنون می‌باشند. (بحارالانوار،ج 8، ح 205)

امام صادق(ع):

اگر حوری از حوریان بهشتی بر اهل دنیا ظاهر شود و یک سر زلف او آشکار گردد تمام مردم دنیا (از شدت اشتیاق) می‌میرند

زنانِ بهشت حسد نمی برند و حائض نمی شوند و بدخویی نمی‌کنند.


لینك به: حوراء دختر باکره دلربای طناز عشوه گر خوشگل زیبا سیاه چشم با سینه زیبا و برجسته و بوسه
مشاهده صفحه نظرات و درج نظر و گزارش ایرادات عكس و مطلب ( نظر)

دوشنبه 11 آبان 1394 02:06 ق.ظ
عرض ادب واحترام خدمت دوستان عزیزم.این وعده خداوند به اهل ایمانه.پس بهتره درجه ایمانمون روبالاببریم(چه زن وچه مرد).تاهم ازلذت این دنیابهرمندباشیم وهم اوندنیا روباتمام لذاتش داشته باشیم. براستی که وعده خداوندسبحان حق است.
باآرزوی سعادت برای همه شما دوستان عزیز.
احسان
پنجشنبه 4 تیر 1394 12:42 ب.ظ
دختران وزنان گرامی که از خدا گله دارین میدونید که لذت جنسی زن تو دنیا 7 برابر مرده خدا بوسیله شما مردا رو مجذوب بهشت کرده هرکس که بار عمل صالحش بیشتر باشه اون نفر چه زن چه مرد لذت بیشتری میبره منه مرد گناهکار بیشتر لذت میبرم یا مریم مادر حضرت عیسی خب معلومه حضرت مریم برا خدا هیچ کاری سخت نیس یا زن ومردا فرق بذاره زنانمادران مردهای بزرگن
رضا
چهارشنبه 13 اسفند 1393 06:15 ب.ظ
با سلام خدمت برادرها و خواهرهای محترم
نعمت همسر مناسب برای همه اهل بهشت است چه زنها و چه مردها
اما نعمتهای دیگر وجود دارد که از این نعمت خیلی ارزشمندتر است و آن هم نعمت رضایت خداوند از انسان که البته الان برای ما خیلی قابل فهم نیست.
زنها در بهشت با مردهای بهشتی ازدواج میکنند و زیبایی زنان بهشتی به اندازه ای بالاتر از حورالعینها است که قابل مقایسه نمی باشد.
اگر هم در قرآن از همسر برای زنان چیزی گفته نشده برای احترام گذاشتن به شخصیت زن میباشد زیرا زن مظهر عشوه و ناز است و پسندیده نیست که خدا برای آنها وعده شوهر ... را بدهد هر چند که در واقعیت زن ها نیز دارای همسران شایسته خواهند بود.
وسلام
الی خانم
سه شنبه 31 تیر 1393 02:40 ق.ظ
خوششششششش به حالشون ): خدایاچی میشدبه جای نصف این خوشگلی همشو به من میدادی؟؟
مریم
چهارشنبه 21 خرداد 1393 10:50 ب.ظ
خدایاشکرت که زناروزیباافریدی
مریم
چهارشنبه 21 خرداد 1393 10:47 ب.ظ
بنظرمن خدازناروبیشتردوستداشته که این زیبایی رابهشون داده.اگه مردازیبابون زنازشت اون موقع خوب بود؟؟؟ این مردکه زیادی خودشوتحویل میگیرن
ایلین بیژنی
چهارشنبه 21 خرداد 1393 01:02 ب.ظ
به خدا اگراین چیزی كه درموردحوریان بهشتی نوشته شده برخوردمامیكردحسابی حالمان میكرد
ایلین بیژنی
چهارشنبه 21 خرداد 1393 12:54 ب.ظ
چقدردنبال دخترای خوشكل بگردم همین بدقیافه ها راهم عشقش بده بیا
ذختر
سه شنبه 13 خرداد 1393 02:09 ق.ظ
گاهی فکر میکنم خدا هم مردا رو ازادتر گذاشته وبیشتر دوست داشته ولی میدونم این طوری نباید باشه از همه شون متنفرم وقتی به اسم دین همه کار میکنن از صیغه تا چند تا زن.جهان سوم یعنی حکم خیانت زن به مرد سنگ ساره و برعکس ک بشه به زن میگن چرا مواظب شوهرت نبودی؟همین..
یه زن
سه شنبه 13 خرداد 1393 02:02 ق.ظ
پس چرا توقران دقیقا این غلامان رو برای زنان ذکر نکرده؟
من عاشق مردام که اون دنیا هم به عشق باسن وسینه میرن بهشت.کثافتااااااااا
یه بنده دا
جمعه 2 خرداد 1393 07:56 ب.ظ
اجر من در آخرت با این حوری ها
طه
چهارشنبه 9 بهمن 1392 03:35 ب.ظ
ممنون خیلی مفید بودن راستی چنین حوریانی که دربهشت هستد وتاابد دراختیارت قراردارند چراعدی بخاطرلذت سه ثانیه ای هم دنیاوهم اخرت خودرو تباه میکنن یا نظربد به ناموس بقیه میکنن واقعا ارزششو داره؟!!
احمد
شنبه 18 آبان 1392 10:24 ق.ظ
زنها ناراحت نباشن .خدا برای زنهای پرهیزکار غلمان(ghalmaan) در نظر گرفته که در این دنیا به اوون زیبایی و و و وجود نداره...
رزا
یکشنبه 5 آبان 1392 08:46 ب.ظ
مرسی خیلی اطلاعات خوبی بود عالیییییییییییی بود
مجید
یکشنبه 28 مهر 1392 12:58 ق.ظ
سلام رها خانم مگه به ما چی داده؟
سمانه
چهارشنبه 12 تیر 1392 11:29 ق.ظ
سلام چند خطی از مطلب راجع به حوریان بهشتی رو خوندم ممنون از زحمات شما .
ایمان
سه شنبه 15 اسفند 1391 11:19 ق.ظ
سلام ممنونم از شما که اینقدر زیبا تشریح کردید و انشاالله خداوند زیبا و مهربان پاداش این عمل شما رو می دهد
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
عضویت در گروه
فهرست مطالب

مطالب اخیر

»چگونه شوهران خود را حفظ كنیم 1
»چگونه شوهران خود را حفظ كنیم 1
»تنها كلام شوهران در هنگام عقد 3
»تنها كلام شوهران در هنگام عقد 2
»تنها كلام شوهران در هنگام عقد 1
»شوخی نابجا: مالیدن باسن عروس و اقدام متقابل عروس با باسن شوهر
»مچ انداختن دو عروس برای بدست آوردن یك شوهر
»عكس جالب از سواری مدل جدید عروس
»این زن هم که به علت کمبود شوهر با سگ ازدواج می کند
»پرش داماد در بغل عروس
»شوخی عروس خانم با داماد و گرفتن باسن داماد
»دعوای زن و شوهر: وقتی عروس رزمی کار باشد
»اولین بوسه عشق عروس و داماد 2
»اولین بوسه عشق عروس و داماد 1
»ع كس مرد پشمالو در استادیوم - شماره 3
»قهرمان بدنسازی جهان
»شنای دختر بدون دست در استخر
»تمرینات ورزشی دختران چینی
»قهرمانان بدنسازی بانوان
»عکس جالب از شنا در مسابقات
»ژیمناستیک دختران، دختری با پاهای کاملا باز 180 درجه
»دستگیری برنده جایزه یك میلیون دلاری لخت شدن در برابر اوباما رئیس جمهور آمریكا + عكس
»دختر 19 ساله ای که مثل سگ با قلاده زندگی می کند + عكس
»انتشار عکس نیمه برهنه «گلشیفته فراهانی» در اینترنت
»شورت و مایو برای شنای مختلط دختران و زنان مسلمان در ساحل دریا و استخر
»فرانسه: عکس لخت و عریان همسر ساركوزی در حراجی
»سیاستمداران لخت - آلمان: پستان های آنجلا مرکل، دستمایه تبلیغات حزب رقیب + عكس
»حوراء دختر باکره دلربای طناز عشوه گر خوشگل زیبا سیاه چشم با سینه زیبا و برجسته و بوسه
»روسیه: مسلمان شدن ماشا، دختری هنرپیشه، رقاص، خواننده و مدل + عكس از دختر
»سیاستمداران لخت - لهستان: ناكامی حزب زنان لهستان در انتخابات علی رغم انتشار پوستر لخت خود + عكس زنان

همه پستهاعكس - حوراء دختر باکره دلربای طناز عشوه گر خوشگل زیبا سیاه چشم با سینه زیبا و برجسته و بوسه مطالب اخیر چگونه شوهران خود را حفظ كنیم 1 چگونه شوهران خود را حفظ كنیم 1 تنها كلام شوهران در هنگام عقد 3 تنها كلام شوهران در هنگام عقد 2 تنها كلام شوهران در هنگام عقد 1 شوخی نابجا: مالیدن باسن عروس و اقدام متقابل عروس با باسن شوهر مچ انداختن دو عروس برای بدست آوردن یك شوهر عكس جالب از سواری مدل جدید عروس این زن هم که به علت کمبود شوهر با سگ ازدواج می کند پرش داماد در بغل عروس شوخی عروس خانم با داماد و گرفتن باسن داماد دعوای زن و شوهر: وقتی عروس رزمی کار باشد اولین بوسه عشق عروس و داماد 2 اولین بوسه عشق عروس و داماد 1 ع كس مرد پشمالو در استادیوم - شماره 3 قهرمان بدنسازی جهان شنای دختر بدون دست در استخر تمرینات ورزشی دختران چینی قهرمانان بدنسازی بانوان عکس جالب از شنا در مسابقات ژیمناستیک دختران، دختری با پاهای کاملا باز 180 درجه دستگیری برنده جایزه یك میلیون دلاری لخت شدن در برابر اوباما رئیس جمهور آمریكا + عكس دختر 19 ساله ای که مثل سگ با قلاده زندگی می کند + عكس انتشار عکس نیمه برهنه «گلشیفته فراهانی» در اینترنت شورت و مایو برای شنای مختلط دختران و زنان مسلمان در ساحل دریا و استخر فرانسه: عکس لخت و عریان همسر ساركوزی در حراجی سیاستمداران لخت - آلمان: پستان های آنجلا مرکل، دستمایه تبلیغات حزب رقیب + عكس حوراء دختر باکره دلربای طناز عشوه گر خوشگل زیبا سیاه چشم با سینه زیبا و برجسته و بوسه روسیه: مسلمان شدن ماشا، دختری هنرپیشه، رقاص، خواننده و مدل + عكس از دختر سیاستمداران لخت - لهستان: ناكامی حزب زنان لهستان در انتخابات علی رغم انتشار پوستر لخت خود + عكس زنان لیست آخرین مطالب عكس - حوراء دختر باکره دلربای طناز عشوه گر خوشگل زیبا سیاه چشم با سینه زیبا و برجسته و بوسه آرشیو مطالب هفته چهارم آذر 1390 هفته چهارم شهریور 1390 هفته چهارم تیر 1390 عكس - حوراء دختر باکره دلربای طناز عشوه گر خوشگل زیبا سیاه چشم با سینه زیبا و برجسته و بوسه عكس - حوراء دختر باکره دلربای طناز عشوه گر خوشگل زیبا سیاه چشم با سینه زیبا و برجسته و بوسه ابر برچسب ها عکس سک 30 تمرینات ورزشی دختران چینی عكس سك 30 شنای دختر بدون دست در استخر ژیمناستیک دختران دختری با پاهای کاملا باز 180 درجه قهرمان بدنسازی بانوان ع كس مرد پشمالو در استادیوم - شماره 3 عکس جالب از شنا در مسابقات قهرمان بدنسازی جهان عکس سک30 عكس سك30 عكس - حوراء دختر باکره دلربای طناز عشوه گر خوشگل زیبا سیاه چشم با سینه زیبا و برجسته و بوسه
چسب لاغری اسلیم پچ با ضمانت 3 تا 12 كیلوگرم لاغری در ماه آموزش زناشویی تقویت حافظه